درباره ما

تاریخچه

فعالیت این مجموعه از سال 1378 به صورت کارگاه در و پنجره سازی آلومینیوم آغاز شد و به مدت 10 سال این فعالیت ادامه پیدا کرد . درسال 1388 تصمیم به همکاری با یکی از شرکتهای تولید و فروش در و پنجره UPVC و آلومینیوم گرفته شد که این همکاری با تمام فراز و نشیب آن تا سال 1394 ادامه و بعد از آن به پایان رسید. درسال 1395 تفکر خلق برند یونیتک با هدف تولید و فروش در و پنجره UPVC و آلومینیوم جامه عمل پوشانیده شد . این مجموعه توانسته است در این سالها به یک جایگاه مطرح در این حوزه در سطح کشور دست یابد ، هم اکنون پس از گذشت بیش از 2 دهه از شروع فعالیت در این حوزه برند یونیتک توانسته است رضایت مندی بیش از 3000 مشتری وفادار را جلب نماید .

معرفی کوتاه

مجموعه بازرگانی پویان تجارت با دارا بودن تجربیات طولانی طی 24 سال فعالیت مستمر در زمینه درب و پنجره های دوجداره UPVC و آلومینیومی، ارائه کننده محصولاتی مطابق با بالاترین استاندارد در طرح ها و سیستم های گوناگون می باشد.
تحقق موفقیت های روز افزون مجموعه ما حاصل مهره بردن از نیروهای انسانی متخصص با دانش فنی بالا(طراحی-تولید-پشتیبانی)، تحقیقات و بررسی های همیشگی در عرضه مرغوب ترین پروفیل و اکسسوری ها و بروز ترین سیستم های درب و پنجره بوده است.

تعهدات اخلاقی ما در قالب منشور مشتری مداری

متعهد بودن به منشور اخلاقی در زمینه مشتری مداری یکی از اصول مهم در موفقیت سازمان ها و شرکت هاست که این امر همان ایجاد ارتباط خوب با مشتریان می باشد و نقش مهمی در جلب رضایت مشتری دارد. با رعایت اصول مشتری مداری می توان به رضایت مندی مشتریان دست یافت. بنابراین به چند اصل مهم از مشتری مداری اشاره می گردد:

  • مشتری مهمترین ناظر بر فعالیت های ماست
  • مشتری به ما وابسته نیست بلکه ما به او وابسته هستیم
  • مشتری در کار ما یک هدف زودگذر نیست بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست
  • ایجاد روح اعتماد و صداقت در محیط کار از بنیان‏های اصلی مشتری‏ مداری است و باید به این نکته ایمان بیاوریم که حیات اقتصادی ما به رضایت مشتریان ما وابسته است و بدون حضور مشتری ما هم نخواهیم بود.

با نهایت دقت و سرعت به شما خدمات میدهیم

161
نماینده تولیدی
1694
پروژه های موفق
1100
مشتری راضی

تیم ما

آرش موسوی نیا

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

کاظم رفیعی

عضو هیئت مدیره و مدیر فروش واحد یراق آلات آلومینیوم

محسن عباسی

مسئول واحد حسابداری

مهرداد موسوی نیا

مسئول فروش واحد شیشه

جواد مرادی

مسئول فروش واحد یراق آلات UPVC

حجت ملائکه

مسئول فنی

فریبا فلاطونی

سرپرست انبار

امین مقیمی

مسئول واحد نرم افزاری

علیرضا افچنگی

مسئول فروش واحد یراق آلات آلومینیوم

محمد تقی عظمتی

مسئول انبار

الناز نکوئی

مسئول فروش واحد پروفیل UPVC

علی داوری

حسابدار

علی نوفرستی

مسئول واحد IT

محمد زارع

مسئول واحد نرم افزاری

طاهره شوره ای

مسئول خدمات

شعبان اکبری

پرسنل انبار

خلیل اکبری

پرسنل انبار

محسن علیدادی

کارپرداز

استخدام می‌کنیم

از طریق لینک زیر میتوانید آگهی استخدام خود را برای ما ارسال کنید.

logo_org_001

در سالهای اخیر تلاش کرده ایم که بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم، هدف ما کسب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت بوده و هست.

logo_org_001

در سالهای اخیر تلاش کرده ایم که بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم، هدف ما کسب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت بوده و هست.

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.